Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1830 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 67.28m2, 154744e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji u novom projektu koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

154.744€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Odličan stan u bloku 23

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Po rasporedu prostorija i po strukturi, ovo je jednoiposoban stan, gde su u sklopu... više

195.000€ (4 534 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 10/11 spratova

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Mirijevo, Ružice Sokić ID#1456

Mirijevo III, Zvezdara, Beograd

Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. više

120.000€ (2 264 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd - Ledine ID#1501

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex... više

88.400€ (1 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Stan u centru Zemuna, 2, 0, 64m2, uknjižen ID#1604

Centar, Zemun, Beograd

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. više

129.600€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Hajduk Stankova, 1.5, 44m2, 162800EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjizen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve... više

162.800€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/3 spratova

Novi Beograd, Blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 4.0, 95m2, 319000EUR

Blok 37, Beograd

Agencijski ID: 130672, XII/XV, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

319.000€ (3 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 12/15 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 77m2, 2200

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119829, VII/VIII, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Stan od 76.66 m2 u zgradi koja je u izgradnji sa kompletnom dokumentacijom... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 3.0, 80m2, 125000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na:... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 57m2, 191285 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

191.285€ (3 355 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.5, 55m2, 182850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

182.850€ (3 324 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/3 spratova