Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1830 oglasa

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 63m2, 289000 EUR

Blok 65, Beograd

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo... više

289.000€ (4 587 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 6/6 spratova

Blok 30 - Bul. Zorana Đinđića 63kvm + 4kvm lođa

Blok 30, Novi Beograd, Beograd

Dvosoban stan - adaptibilan u dvoiposoban, na IX/XI. Sunčan, svetao, blizina svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život. Prostorije: hodnik,... više

245.000€ (3 888 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 9/11 spratova

Zemun, 2 stambene jedinice 102m2

Prvomajska, Zemun, Beograd

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju.... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vukov spomenik, nov stan 109m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom,... više

416.380€ (3 820 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 4/6 spratova

Sremčica, nov stan 40m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

78.000€ (1 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Prostran četvoroiposoban stan u modernoj novogradnji u srcu Zemuna

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara... više

319.385€ (2 753 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 116m²
  • 4/4 spratova

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2

Politika, Stari Grad, Beograd

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Suteren/3 spratova

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 62m2

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/10 spratova

Vračar, Crveni krst - Šumatovačka 69m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

3.0, 69m2 (terasa i lođa), 1/4, TA, renoviran, klima, interfon, KTV, internet, video nadzor, ostava, podrum Šumatovačka ulica počinje od Braničevske... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Davida Pajića 119m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.5, 119m2(dve terase), 3/4, duplex, garaža, inverter, bez ulaganja Nepokretnost se nalazi na Lekinom brdu u kratkoj, jednosmernoj, mirnoj... više

304.000€ (2 554 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • 3/4 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Koče Popovića 202m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

4.0, 202m2(terasa 15m2), 4/4, lift, duplex, EG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Koče Popovića, bivša Zagrebačka, ušuškana je između ulica... više

540.000€ (2 673 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Hotel Moskva - Balkanska 59m2

Terazije, Stari Grad, Beograd

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska... više

324.000€ (5 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova