Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1830 oglasa

VOZDOVAC LEKINO BRDO 54m2 , T , 330000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata,... više

330.000€ (6 111 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

LUKSUZAN STAN NA DEDINJU

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora.... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 4.0, LUKSUZAN STAN, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera je sinonim za kvalitet, luksuz, izgled i savrsenu lokaciju za zivot. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim... više

1.860.000€ (8 378 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

PRODAJE SE KOMFORAN TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 4.sprat

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, VRACAR, DUBLJANSKA

Vracar, Vracar, Beograd

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2,... više

223.000€ (2 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.0 STAN NOVIJE GRADNJE, PALILULA

Palilula, Palilula, Beograd

Funkcionalan trosoban stan u centru grada. U blizini je Botanicka basta, supermarketi, skole, na deset minuta hoda je Bajlonijeva pijaca, a... više

265.000€ (3 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

STAN SA DVORISTEM NA ODLICNOJ LOKACIJI

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodajemo stan na dva nivoa na odlicnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan ima dva zasebna ulaza, svaki po 35m2. Vrlo funkcionalan, sa pripadajucim... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 114m2 , T , 290000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Trgovačka, UKNJIŽEN, troiposoban renoviran stan sa prelepom terasom, stambena zgrada, godina gradnje:... više

290.000€ (2 543 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 114m²
  • 10.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 115m2 , (T) , 189900e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. uknjizen 1/2 TOME ROSANDICA više

189.900€ (1 651 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

STARI GRAD DORCOL 148m2 , 900000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više

900.000€ (6 081 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 1.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 45 70m2 , 30(T)+L , 230000e

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

STAN U IZVORNOM STANJU, ADAPTIRAN U 2.5. NALAZI SE NA POSLEDNJEM SPRATU VISESPRATNICE,SA PANORAMSKIM POGLEDOM. U STANU JE ZAMENJENA STOLARIJA... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 11.sprat