Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1831 oglasa

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova

Mirijevo, novogradnja, trosoban stan, cena sa PDV, lux ID#1493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji... više

197.800€ (2 300 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, hitno, ekstra povoljno ID#1617

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

111.000€ (2 134 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 3.0, 81m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 132014, VI/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. U srcu Belgrade Waterfront, u jednoj od najpozeljnijih zgrada — BW... više

395.000€ (4 876 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 6.sprat

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 1.5, 45m2, 145000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju... više

145.000€ (3 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Zemun, Gornji Grad, Banatska, 4.0, 134m2, 335000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Nova stambeno-poslovna zgrada Zemona Nova, projekat visokokvalitetne gradnje Neimara V. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnih materijala, kako... više

335.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5.sprat

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Čukarica, odličan stan 111m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe,... više

197.000€ (1 774 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 111m²
  • 3/4 spratova