Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 454 oglasa

VRACAR HRAM 65m2 , 10(L) , 235000e

Hram, Vracar, Beograd

Agent prodaje: Nikola 060/0244-777 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA. uknjizen 2/4 SUMATOVACKA više

235.000€ (3 615 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

- lazarevac sf 2668

Lazarevac, Beograd

Prodaje se kompletno opremljen, dvosoban stan u centru Lazarevac sa garaznim mestom. U blizini škola, crkva, marketi, parkovi. Zgrada gradjena... više

109.000€ (2 137 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zemun, Batajnica, Matrozova, 2.0, 56m2, 101000 EUR

Batajnica, Beograd

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne... više

101.000€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Odlična investicija, 55m2, Banovo brdo ID#5705

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u... više

155.000€ (2 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/7 spratova

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5707

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Rakovica, Labudovo brdo, Kneževačka, 2.0, 108m2, 119000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjizen stambeni prostor... više

119.000€ (1 101 €/m²)

  • 2 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 53m2 (terasa 4m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

211.167€ (3 984 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/8 spratova