Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 454 oglasa

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina, 68m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru,... više

250.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Slavija - Deligradska, 51m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više

219.000€ (4 294 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5/8 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Vračar, Centar, Kralja Milana, 2.0, 50m2, 247000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se dvosoban, dvoetažni stan u nivou prizemlja i potkrovlja, u neposrednoj blizini Palate nauke, ulici Kralja Milana. Donji nivo u pov.... više

247.000€ (4 940 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

VRACAR CRVENI KRST 54m2 , (L) , 235000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više

235.000€ (4 351 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

224.000€ (4 072 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Labudovo brdo, Serdar Janka Vukotića, 55m2 + galerija 15m2 ID#1642

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor?... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 13/14 spratova

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1623

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

83.000€ (1 976 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Dr Ivana Ribara, Dr Ivana Ribara , 2.0, 58m2, 190000EUR

Novi Beograd, Beograd

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna... više

190.000€ (3 275 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 5/7 spratova