Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 455 oglasa

Surčin, uknjižen mali 2.0 stan

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • .sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Mutapova 46m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Nehruova 70m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

2.0, 70m2(terasa), 4/4, CG, interfon, internet, ktv, renoviran Novobeogradski Blok 45 se prostire pored reke Save. U bloku se nalazi sve što... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Ladne vode, 2.0, 41m2, 117500 EUR

Mirijevo, Beograd

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 2.0 ADAPTIBILAN STAN, CUKARICKA PADINA

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih... više

180.000€ (2 903 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 2.0, 80m2, 358000 EUR

Autokomanda, Beograd

Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena... više

358.000€ (4 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica, Beograd

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više

187.000€ (4 560 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/7 spratova

DVOSOBAN RENOVIRAN STAN NA NOVOM BEOGRADU

Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više

235.000€ (3 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 5.sprat

VRACAR HRAM 65m2 , 10(L) , 235000e

Hram, Vracar, Beograd

Agent prodaje: Nikola 060/0244-777 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA. uknjizen 2/4 SUMATOVACKA više

235.000€ (3 615 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Odlična investicija, 55m2, Banovo brdo ID#5705

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u... više

155.000€ (2 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/7 spratova