Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 454 oglasa

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Voždovac, Darvinova pošta, Ljuba Vučkovića, 1.5, 47m2, 121000 EUR

Darvinova Pošta, Beograd

Na dobroj lokaciji, odličan stan na 5.spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i komforne spavaće... više

121.000€ (2 574 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića- Cige, 2.0, 54m2, 144550 EUR

Medaković 2, Beograd

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak... više

144.550€ (2 676 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1/10 spratova

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa)

Krunska, Beograd

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG,... više

219.000€ (3 369 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 41m2

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

2.0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN , VUKOV SPOMENIK

Vukov Spomenik, Palilula, Beograd

Stan se nalazi u izuzetno lepoj i odrzavanoj zgradi, u blizini Ivankovacke ulice i Vukovog spomenika. Funkcionalnog je rasporeda, severo-istocno... više

240.000€ (4 528 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Ledine, Beračka , 1.5, 34m2, 79000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno... više

79.000€ (2 323 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Čukarica, Čukarička padina, Endija Vorhola, 2.0, 47m2, 174000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 8/10 spratova

Vračar, Čubura, , 2.0, 37m2, 138000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više

138.000€ (3 729 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 2.0, 65m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 127785, I/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, fasada dobra, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na izuzetnoj... više

270.000€ (4 153 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova