Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1750 oglasa

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

STANOVI U NOVOGRADNJI - 33m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

99.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Tomazeova, 5.0, 164m2, 290000 EUR

Dušanovac, Beograd

Prodajemo petosoban dupleks stan od 164m2 u neposrednoj blizini Dušanovca, administratinog i trgovačkog centra Opštine Voždovac. Stan se nalazi... više

290.000€ (1 768 €/m²)

  • 5 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Voždovac, Trošarina, Save Maškovića, 4.0, 88m2, 320000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, nekoliko fakulteta, osnovne škole, obdaništa, sportskog centra, Banjičke šume, više... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 4/8 spratova

Barajevo, Barajevo, Cara Lazara, 5.0, 150m2, 170000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom naselju Gaj, sa puno zelenila, lep i prostran stan na šestom spratu u zgradi sa liftom. Funkcioniše kao petosoban komforan stan, ali... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 5 soba
  • 150m²
  • 6/6 spratova

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

SAVSKI VENAC SENJAK 87m2 , T , 360000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više

360.000€ (4 137 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

PALILULA TASMAJDAN 30m2 , 157000e

Tasmajdan, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više

157.000€ (5 233 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 5.0 STAN U NOVIJOJ ZGRADI, VOZDOVAC

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja,... više

350.000€ (2 755 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat