Za upit stanovi Beograd Centar ne prizemlje ne potkrovlje pronađeno 654 oglasa

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka, 66m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3.0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je... više

99.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska, 116m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 5.0, 116m2, 1/12, CG, lift, telefon, interfon Prodaje se petosoban stan u najužem centru Beograda, u... više

438.000€ (3 775 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 116m²
  • 1/12 spratova

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više

1.690.000€ (6 145 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 275m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Medaković, Rastka Petrovića, 0.5, 25m2, 70000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 126057, PR/IV, klima, terasa. Prodaje se namestena renovirana garsonjera u naselju Medak,garsonjera ima zaseban ulaz,predato... više

70.000€ (2 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Višnjička banja , Lux novogradnja , stan 59m2 ID#1593

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Čukarica, Žarkovo, Spasenovićeva, 0.5, 20m2, 52000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130070, V/V, stambena zgrada. Prodaje se garsonjera u centru Zarkova, 20m2. Stan u odlicnom stanju, u procesu uknjizenja. Nalazi... više

52.000€ (2 600 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5/5 spratova

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 4.5, 101m2, 269980EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp,... više

269.980€ (2 673 €/m²)

  • 5 soba
  • 101m²
  • 5/8 spratova

Voždovac, Trošarina, Ljubice Di Sorno, 2.0, 52m2, 115000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Povrsina: 52,2 m² Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²