Za upit stanovi Beograd Centar ne prizemlje ne potkrovlje pronađeno 654 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, Aria, 4.0, 109m2, 535000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više

535.000€ (4 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 8/21 spratova

Stari grad, Knez Mihailova - Čika Ljubina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 3.0, 72m2, 229000 EUR

Profesorska Kolonija, Beograd

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namen

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

170.000€ (7 083 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

ZEMUN DONJI GRAD 52m2 , 230000e

Donji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više

230.000€ (4 423 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

PALILULA KARABURMA 93m2 , 2T , 250000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više

250.000€ (2 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Palilula, Karaburma - Dr Đorđa Joanovića 72m2

Karaburma, Palilula, Beograd

3.0, 72m2(terasa), 4/5, duplex, TA, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/5 spratova

Beograd - Stari Grad, Knez Mihailova, Zmaj Jovina, 4.0, 127m2, 4/4

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru... više

405.000€ (3 188 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

3.0, Depo, Bulevar kralja Aleksandra, 96m2

Depo, Zvezdara, Beograd

3.0, Bulevar kralja Aleksandra,opština, 96m2, 4/6, TP, 2 terase, lođa, lift, renoviran. Potpuno renovoran trosoban svetao stan sa dve terase,... više

325.000€ (3 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova