Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1830 oglasa

Vukov spomenik, Kraljice Marije, 39m2, 1.5, uknj.

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik u u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva... više

160.000€ (4 102 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Kulina Bana, 1.0, 32m2, 142000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 130354, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prostrana suncana dnevna soba, stan je okrenut ka suncu, zgrada... više

142.000€ (4 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/6 spratova

Prodaja 2.0 stan Karaburma – sa garažom!

Karaburma, Palilula, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Hajduk Stankova, 1.5, 44m2, 162800EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjizen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve... više

162.800€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/3 spratova

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

Savski venac, Brankov most - Karađorđeva 36, 41m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

Rakovica, Snežane Hrepevnik, 63m2 ID#1606

Centar, Rakovica, Beograd

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici... više

164.000€ (2 603 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Grocka, Kaluđerica, Zage Malivuk, 3.0, 79m2, 145000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 128409, II/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava. Zvezdara, Uknjizen 3 soban stan Stan... više

145.000€ (1 835 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Torlačka, 1.5, 47m2, 145000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 125632. Na prodaju stan u Torlackoj ulici na Vozdovcu. Zgrada ce biti useljiva pocetkom marta 2026. godine. Po strukturi je jednoiposoban,... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 36m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1.0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36,41m²... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 65m2, 164450 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

164.450€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova