Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1830 oglasa

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju... više

149.990€ (2 419 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Cerak, Prištinska, 3.0, 76m2, 150000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u... više

150.000€ (1 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/1 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara, 45m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 1.0, 45m2 (dve lođe 6m2), 2/4, CG U ponudi izvorno jednosoban stan u neposrednoj blizini Savskog šetališta.... više

150.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 64m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu... više

159.500€ (2 492 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • vp/1 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 45,67m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Beograd, Palilula - Karaburma - Pera Ćetkovića, 57m2 - 165.000e

Karaburma, Beograd

Palilula, Karaburma - Pera Ćetkovića 2.0, 57m2, PR/3 Renoviran dvosoban stan (struja, voda, unutrašnja izolacija, aluminijumska stolarija... više

159.900€ (2 805 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića, 102m2

Pašino brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 2.0, 60m2, 160000 EUR

Karaburma, Beograd

Renoviran stan prekoputa pijace na Karaburmi. Stan je uknjižen na 51m2 + 9m2 terasa. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene... više

160.000€ (2 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela, 104m2

Zemun polje, Zemun, Beograd

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten... više

160.000€ (1 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Zemun, 2 stambene jedinice 102m2

Prvomajska, Zemun, Beograd

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju.... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona, 37m2

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona 2.0, 37m2 + lođa 10m2, PR/5, EG, telefon, interfon Prodaje se kompletno renoviran stan... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova