Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1830 oglasa

STARI GRAD CENTAR 36m2 , 135000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo 2, Dimitrija Paramendića, 2.0, 55m2, 121000EUR

Mirijevo Ii, Beograd

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke.... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 59m2, 135700 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

135.700€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

ZVEZDARA KLUZ 38m2 , 125000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Bulevar kralja Aleksandra, 1.5, 38 m2, bez terase, VI od VI spratova, cg, tel, lift (ide do 6.... više

125.000€ (3 289 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 6.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 61m2 , 125000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodajemo poslovni apartman u lux, stambeno-poslovnom objektu, na lepoj lokaciji, nedaleko od Bulevara kralja Aleksandra i smederevskog puta.... više

125.000€ (2 049 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma - Uralska, 54m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Uralska 2.0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog... više

136.000€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/3 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Zemun, Marija Bursać, Mozerova, 1.5, 28m2, 122000EUR

Zemun (marije Bursać), Beograd

Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5... više

122.000€ (4 357 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 2/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 66m2, 122100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130496, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

122.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miodraga Živanova , 1.5, 37m2, 122400EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova... više

122.400€ (3 308 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović, 59m2

Novi Železnik, Čukarica, Beograd

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban,... više

137.000€ (2 322 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Vračar, odličan stan 39m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja... više

137.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Suteren/3 spratova