Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1836 oglasa

Zemun, Zemun polje, Tomice Popovića DVE GARSONJERE, 2.0, 41m2, 56000EUR

Zemun Polje, Beograd

Agencijski ID: 115365, II/II. Na prodaju dve garsonjere ukupne povrsine 41m2. Prva se nalazi u polusuterenu i kompletno je renovirana a druga... više

56.000€ (1 365 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Palilula, Borča, Ljube Nenadovića, 1.0, 34m2, 56000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 123424, I/II, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

56.000€ (1 647 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

Garsonjera u Borči, Palilula, 25 m², prizemlje

Borča, Palilula, Beograd

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda... više

42.000€ (1 680 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 31m2, 57350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130614, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

57.350€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

✨ Garsonjera 35 m² – naselje Rvati ✨ 59.150€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zamišljate svoj kutak mira ili pametnu investiciju? Garsonjera od 35 m² u prizemlju, sa francuskim balkonom, čeka na Vas. Useljenje planirano... više

59.150€ (1 690 €/m²)

  • soba
  • 35m²
  • .sprat

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Ovča 35+15 uknjižen

Ovča, Palilula, Beograd

Na prodaju nov stan u Ovči od 35m2 grejne površine sa sa dve terase koje ukupno iznose 15m2. Ima ulaznu prostoriju gde je kuhinjsko trpezarijski... više

59.500€ (1 190 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²

Rakovica, jednoiposoban stan 30m2

Rakovica, Rakovica, Beograd

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više

62.000€ (2 066 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe, 0.5, 23m2, 60000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126237, II/IV. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

60.000€ (2 608 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 2/4 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Rakovica, Miljakovac 3, Pante Mihajlovica, 1.5, 36m2, 64000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan... više

64.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/5 spratova