Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1836 oglasa

Zemun, Gornji grad, Alaska, 0.5, 10m2, 52000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtica, igralista, marketa, doma zdravlja,... više

52.000€ (5 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Čukarica, Žarkovo, Spasenovićeva, 0.5, 20m2, 52000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130070, V/V, stambena zgrada. Prodaje se garsonjera u centru Zarkova, 20m2. Stan u odlicnom stanju, u procesu uknjizenja. Nalazi... više

52.000€ (2 600 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5/5 spratova

RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e

Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više

53.000€ (2 304 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 3.sprat

Čukarica, Žarkovo, Braće Vučković, 1.0, 35m2, 53000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116695, PR/II, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra. Jednosoban stan, nisko prizemlje u zgradi sa dva sprata,... više

53.000€ (1 514 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 25m2, 46250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130550, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

46.250€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 55000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

55.000€ (1 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 45m2, 55000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 6955, PR/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. GREJNE POVRSINE 37 M +TERASA... više

55.000€ (1 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Borča, Sebeš, Popova bara nova 301., 25m2 ID#1550

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje... više

44.000€ (1 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130613, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²