Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1831 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 61m2, 112850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130559, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

112.850€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Kluz, Madridska, 0.5, 25m2, 126000 EUR

Kluz, Beograd

Na prodaju nameštena garsonjera na 5. spratu, kod Aviv parka, u novoizgrađenom kompleksu,"ALPHA city", sa odličnim pogledom ka centru Beograda.... više

126.000€ (5 040 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 5/5 spratova

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića, 47m2

Institut za majku i dete, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/6 spratova

Uknjižen dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru – 41 m²

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 60m2, 120000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska, 28m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju,... više

120.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 4/4 spratova

Grocka, Boleč, , 3.0, 66m2, 120000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²

VOZDOVAC VOZDOVAC 47m2 , 121000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Ljuba Vuckovica, 1.5, 47 m2, bez terase, IV od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

121.000€ (2 574 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4.sprat

STANOVI U NOVOGRADNJI - 39.80m2, III sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

127.500€ (3 269 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo, Mihaila Bulgakova, 2.0, 46m2, 128000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom... više

128.000€ (2 782 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²