Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1831 oglasa

Voždovac, Trošarina, Ljubice Di Sorno, 2.0, 52m2, 115000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Povrsina: 52,2 m² Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, ekstra povoljno ID#1333

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

GROCKA KALUDJERICA 73m2 , 124500e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

124.500€ (1 705 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 45m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 1.5, 45m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

124.878€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 47m2, 112400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126922, PR/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

112.400€ (2 391 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.0, 40m2, 4/5

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten... više

124.900€ (3 122 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

RAKOVICA STARI KOSUTNJAK 53m2 , T , 125000e

Stari Kosutnjak, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

125.000€ (2 358 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

PALILULA ZIRA 37m2 , 13 , 125000e

Zira, Palilula, Beograd

NA ODLIČNOJ LOKACIJI U NEPOSREDNOJ BLIZINI TC ZIRA.KVALITETNO KOMPLETNO RENOVIRAN, ODLIČNOG IZGLEDA, I PORED TOGA ŠTO JE U POLUSUTERENU IMA... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • Nisko prizemlje.sprat

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 3.0, 80m2, 125000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na:... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Voždovac - Vojvode Vlahovića, 37m2

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom... više

119.000€ (3 216 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 45m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

125.400€ (2 786 €/m²)

  • soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova