Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1831 oglasa

Rakovica, Labudovo brdo, Kneževačka, 2.0, 108m2, 119000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjizen stambeni prostor... više

119.000€ (1 101 €/m²)

  • 2 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Jovanke Radaković, 2.0, 57m2, 108000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125016, NPR/III, terasa, uknjizen. Odlicna lokacija. Izlaz na dvoriste, terasa koja nije upisana. Zapoceto je renoviranje i prodaje... više

108.000€ (1 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Zvezdara, Đeram pijaca, Đakovačka, 2.0, 37m2, 114000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Dvosoban stan u zgradi starije gradnje, na odličnoj lokaciji i dobre spratnosti. Stan je dobar kako kao investicija za izdavanje, tako i za... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

2.0, 37m2, 1/1, klima, norveški radijator, internet, KTV Mala i mirna Đakovačka ulica nalazi se u neposrednoj blizini Đeram pijace i prostire... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900 EUR

Borča, Beograd

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski... više

119.900€ (1 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 49m2 , L , 119900e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Brace Jerkovica, 1.0 (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, VPR od V spratova, cg, lift,... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Voždovac - Braće Jerković, 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac - Braće Jerković 1.0, 47m2 (zastakljena lođa 6m2), CG, lift, PR/6, interfon, podrum Prodaje se stan u mirnom delu naselja Braće Jerković... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Voždovac, Medaković 3, Borivoja Stevanovića, 2.0, 64m2, 120000 EUR

Medaković 3, Beograd

Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren).... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²

Prodajem jednosoban stan u Brace Jerkovic

Voždovac, Beograd

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace... više

120.000€ (3 157 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 1/4 spratova

STAN ZEMUN GALENIKA 43m2 , T , 120000e

Galenika, Zemun, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat:... više

120.000€ (2 790 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka, 66m2

Boleč, Grocka, Beograd

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji,... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • vp/4 spratova