Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1831 oglasa

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo, 50m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vračar - Južni bulevar

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

2, 5 stan u Surčunu, blizu glavne ulice

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/1 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova

Mirijevo, Ružice Sokić ID#1456

Mirijevo III, Zvezdara, Beograd

Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. više

120.000€ (2 264 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Žarkovo, Bele Vode, Primućura Žarka, 66m2 ID#1571

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban dupleks, 66m2, sa dva mokra čvora i terasom, na 4. spratu stambene zgrade na Belim vodama u ulici Primućura... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan u izgradnji 67.55 m², Obrenovac - 111.458€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 67.55 m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

111.458€ (1 663 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 1.sprat

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²