Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Prelep troiposoban stan na top lokaciji -kod Narodnog pozorišta, 78m2, 5.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično... više

150.000€ (1 923 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

91.962€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja 2.5, 65.1 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

123.690€ (1 902 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 1.5, 47.25 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

103.950€ (2 211 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

3.0, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace,... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Novogradnja u blizini Rode, 4.5, 115 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

253.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

Dvosoban stan, 68m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju stan, uknjižene površine 68m2, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na 6-om, spratu zgrade stare gradnje bez lifta.... više

93.000€ (1 367 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 6/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

68.400€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

3.5 Vagres Sity

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom... više

170.000€ (1 717 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 2.sprat