Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Novogradnja, dvoiposoban stan 60m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u... više

110.000€ (1 833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan na Bulevaru, Novogradnja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan stan na Bulevaru Nemanjića. Stan ima 59m2, nalazi se na osmom spratu u zgradi sa liftom. Istočno orijentisan. Po... više

123.850€ (2 099 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Novogradnja 26m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m², koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

47.500€ (1 826 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 3/3 spratova

Četvorosoban stan 82m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa... više

153.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 3/9 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 92.09 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po... više

222.860€ (2 422 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 71m2. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i... više

146.400€ (2 061 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

2.0 stan, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Stan u kući u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani kvadrature od 120m2. Stan se sastoji iz dve sapvaće sobe s tim što je jedna spavća soba pretvorena u dnevnu... više

100.000€ (833 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • Prizemlje

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Novogradnja 3.5, 79.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 79.5 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

151.050€ (1 912 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Odličan trosoban stan, namešten, 69m2, 7.sprat, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više

150.000€ (2 173 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 7/9 spratova

1.5 stan na odličnoj lokaciji

Krive livade, Medijana, Niš

Niš, Medijana - B. Krsmanovića, prodaje se 1.5 stan, 35m2, na 10 spratu od 10 u zgradi sa liftom(ide do 8.). Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjskim... više

65.000€ (1 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 10/10 spratova