Za upit stanova Novi Sad Bulevar pronađeno 309 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar Jovana Dučića, 3.0, 66m2, 210000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130911, V/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prelepo renoviran i kompletno opremljen stan na Novom Naselju. Stan je uknjizen... više

210.000€ (3 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 32m2, 80000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 127319, VI/VII, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan povrsine 32 m², smesten na 6. spratu zgrade koja nije poslednja etaza, u... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 1.5, 46m2, 143000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 114144, II/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodajem naznacenu nekretninu na top lokaciji,100 metara od Futoske pijace. Prednost... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 105m2, 240000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 118938, V/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

240.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Somborski bulevar, , 3.5, 85m2, 175000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 123264, III/, klima, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

175.000€ (2 058 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 4.0, 160m2, 450000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128512, klima, terasa, uknjizen, ostava. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE - osnova izgradjenosti prizemlja 160 m2. Plac 380m2.... više

450.000€ (2 812 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.0, 39m2, 125000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji ID#1000594

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta... više

114.132€ (2 783 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 234000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101043. CENA stana 240 800e + 3% agencijske provizije. Stan u blizini Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Lep raspored,... više

234.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 320000€

Bulevar, Novi Sad

Četvorosban stan IDEALNOG RASPOREDA na Bulevaru,110m2, odlična zgrada. CENA sa GARAŽNIM MESTOM I agencijskom provizijom od 3%! Agencijska... više

320.000€ (2 909 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 1/9 spratova

Prodaje se se 4.0 stan 90 m² – Grbavica, Bulevar Evrope 11, Novi Sad | Parki

Grbavica - Telep, Novi Sad

Prodaje se se prostran četvorosoban stan od 90 m² u ulici Bulevar Evrope 11, na petom spratu zgrade sa liftom u naselju Grbavica, Novi Sad.... više

172.640€ (1 918 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Bulevar, Novi Sad

Dvosoban stan na Bulevaru, 46m2, sa parking mestom u ceni !+++ Agencijska oznaka stana 1099847 Novi Sad , Bulevar. Veći dvosoban stan, sa parking... više

130.000€ (2 954 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova