Za upit stanova do 35000 evra pronađeno 41 oglasa

DVORIŠNI STAN

Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U blizini gradskog kupališta "Štrand", prodaje se dvorišni stan veličine 36m2. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,... više

27.000€ (750 €/m²)

  • soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Na obali Drine opremljen stan

Gornja Trešnjica, Okolina, Ljubovija

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 16m2, II/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan... više

28.800€ (1 800 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • vp/2 spratova

KUĆA-STAN!

Josićko naselje, Sombor

DVORIŠNI STAN! Manji objekat, zaseban,od cvrste gradnje,više je kao manja kucica koja se koristi u povrsini od 42m2,od čega je stan 35m2,uknjiženo.U... više

23.000€ (657 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

34.100€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

34.100€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

RENOVIRANA GARSONJERA U CENTRU RESAVICE

Resavica (varošica), Okolina, Despotovac

Na prodaju garsonjera od 29 m² na drugom spratu, idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. ✅ Novi prozori ✅ Postavljen laminat... više

25.000€ (862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

Na prodaju – Kompaktan stan sa velikom krovnom terasom i prelepim pogledom!

Pivara, Jagodina

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi... više

30.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Jednosoban stan u centru

Centar, Jagodina

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je... više

34.000€ (1 259 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se nezavršen stan u Jagodnjaku

Jagodnjak, Paraćin

-Atraktivna lokacija -Blizina vrtića i škole za decu -Moguće korigovanje cene -Nema priključka struje i vode više

30.000€ (312 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 4/4 spratova