Za upit stanova do 35000 evra pronađeno 41 oglasa

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Prizemni stammbeni prostor

Novo Selo, Paraćin

više

35.000€ (897 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Jednosoban renoviran stan

Dom zdravlja, Ćuprija

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu... više

34.000€ (918 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Nova vikendica u Paljanu – 44m² na 19 ari placa!

Paljane, Okolina, Ćuprija

Idealna prilika za beg u prirodu! Na prodaju nova vikendica površine 44m², smeštena na prostranom placu od čak 19 ari, u mirnom i zelenilom... više

13.000€ (295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan do Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija.... više

32.000€ (941 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se ceo sprat-vise stanova na glavnoj ulici u Somboru

Sombor

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-83-01 više

1.000€ (5 €/m²)

  • 5 soba
  • 170m²
  • 1/1 spratova

ZAMENA STANA!

Selenča, Sombor

ZAMENA ZA MANJI STAN NA 1.SPRATU! STAN! Selenča, kod kafića Rolex, veličine 66m2 na 1.spratu! Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje... više

1€ (0 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Oglas

Centar, Zlatibor

Uživajte u savršenom spoju planinskog vazduha i vrhunskog komfora. Prodajemo moderne stanove u neposrednoj blizini centra Zlatibora, dizajnirane... više

2.300€ (67 €/m²)

  • soba
  • 34m²
  • /6 spratova

Na prodaju stanovi u izgradnji- Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, u Gornjomatejevačkoj ulici. Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

1.900€ (43 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 4.0, 253m2, 0EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 126977, IV/IV, lift. Prodaje se SAMO U BEOCITY!**PENTHOUSE U JEDNOM NIVOU** - LUX NOVO ODMAH USELJIV 145 m2. BONUS: 2 velike... više

1€ (0 €/m²)

  • 4 soba
  • 253m²
  • 4/4 spratova

NA PRODAJU STANOVI U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više

2.400€ (60 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • /4 spratova