Za upit stanova do 35000 evra pronađeno 41 oglasa

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova

Stan u kući na Levču od 72m2 na gradskoj lokaciji po ceni jednosobnog stana

Levač, Jagodina

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog... više

30.000€ (416 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kompletno renoviran stan od 32 m² – idealan za moderan gradski ž

Kružni tok, Ćuprija

Na petom spratu stambene zgrade, nalazi se ovaj funkcionalan i svetao stan površine 32 m², koji je upravo prošao kompletnu adaptaciju. Idealan... više

30.000€ (937 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova

GARSONJERA!

Selenča, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Retko u ponudi, garsonjera od 30m2 na Selenči! Odlična ivesticija za izdavanje, idealna za jednu osobu ili par. Stan se nalazi... više

33.000€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 8/8 spratova

Na prodaju renoviran stan u Ćupriji

Ćuprija

Stan od 42 m² sa dodatkom dvorišta predstavlja idealan spoj kompaktnog unutrašnjeg prostora i uživanja na otvorenom. Sastoji se od dnevne sobe... više

34.000€ (809 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje

DVORIŠNI STAN U SVETOZAR MILETIĆU

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U centru sela, nedaleko od škole, prodaje se dvorišni stan veličine 74m2. Sagrađeno od čvrstog materijala, poseduje 2 sobe, dvenvi... više

20.000€ (270 €/m²)

  • soba
  • 74m²
  • .sprat

Prodaje se stan 50m² – odlična lokacija, Paraćin

Centar, Paraćin

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno... više

33.000€ (660 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju stan u centru Vrnjačke Banje 38m2

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku... više

35.000€ (921 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 1/2 spratova

1.0, Zlatibor, Zova II, 29, 22m2

Centar, Zlatibor

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2.... više

35.000€ (1 206 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • Prizemlje

Prodajem stan u Moroviću-Šid

Morović, Šid

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali... više

25.000€ (625 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje