Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1887 oglasa

+VRAČAR VN 3809

Krunski venac, Vračar, Beograd

Retka prilika na tržištu!!! Na prodaju – dvosoban salonac u srcu Vračara, ulica Prote Mateje. U ponudi je izuzetan dvosoban salonac površine... više

290.000€ (4 603 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 2/6 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Vašarište, Jagodina

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Vašarište, Jagodina

82.159€ (829 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 175000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101650 Cena sa nameštajem i tehnikom 175000 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju kompletno namešten stan od 73 m2... više

175.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, TROSOBAN STAN, BEOGRAD NA VODI, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.017.888€ (6 652 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 20.sprat

Beograd- Palilula, Karaburma, Maljenska- Odmah useljiv funkcionalan trosoban sta

Karaburma, Beograd

Beograd- Palilula, Karaburma, Maljenska 3/5, TA, 58m2, 3.0 Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u Maljenskoj ulici, smešten... više

149.900€ (2 584 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

NA PRODAJU – PENTHOUSE U STROGOM CENTRU GRADA | 222 m² NA VRHU ZGRADE

Centar, Jagodina

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi,... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Lep trosoban stan u strogom centru grada

Centar, Jagodina

Stan je izuzetno komforan,nalazi se u strogom centru grada, Sastoji se od velikog dnevnog boravka koji je od trpezarije odvojen harmonika vratima,kuhinje,dve... više

82.000€ (1 242 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 10/11 spratova

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 106m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

3.0, 106m2(četiri terase), CG, 7/13, lift, interfon, telefon, alarm, ktv, deljiv, dva garažna mesta Belville je kompleks stambeno poslovnih... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 5.0, 234m2, 750000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine... više

750.000€ (3 205 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²