Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1886 oglasa

LUKSUZNA 5.0 NEKRETNINA - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.534.888€ (6 791 €/m²)

  • 5 soba
  • 226m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 106m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

3.0, 106m2(četiri terase), CG, 7/13, lift, interfon, telefon, alarm, ktv, deljiv, dva garažna mesta Belville je kompleks stambeno poslovnih... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Oglas

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, nov i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47 m2, smešten u ulici Stražilovska, u... više

250.000€ (5 319 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Veliki četverosoban stan koji može da se pretvori u dva manja

Centar, Jagodina

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za... više

105.000€ (719 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

BW DIVA – LUKSUZAN CETVOROSOBAN STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

380.888€ (4 232 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 6.sprat

Porodični dom iz snova – moderan dupleks sa dvorištem i pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju je moderan, luksuzno opremljen stan u urbanoj stambenoj vili novije gradnje iz 2023. godine. Stan se prostire na dva sprata i može... više

442.900€ (2 952 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 150m²
  • .sprat

Prodaja četvorosobnog penthouse stana Novi Sad – Royal Residency Popovica, 1

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency... više

367.200€ (2 198 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

412.000€ (2 467 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta... više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 200m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka, 102m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici... više

450.000€ (4 411 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova