Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1889 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 385000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100031 CENA plus agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen duplex na Grbavici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja,... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 134m²
  • 5/6 spratova

Oglas

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, nov i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47 m2, smešten u ulici Stražilovska, u... više

250.000€ (5 319 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

LUKSUZNA 5.0 NEKRETNINA - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.534.888€ (6 791 €/m²)

  • 5 soba
  • 226m²
  • 1.sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 460000€

Kej, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102031. CENA stana 460 000e + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Kej na lokaciji koja je dragulj našeg grada, u ponudi dvostrano... više

460.000€ (2 569 €/m²)

  • 5 soba
  • 179m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan 92.24m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 202.928€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

202.928€ (2 205 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

BW DIVA – LUKSUZAN CETVOROSOBAN STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

380.888€ (4 232 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 6.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

U neposrednoj blizini Betanije, lep i prostran dupleks stan gde u ceni stana vam sleduje i garaža od 17 m2+++Agencijska oznaka stana 1101378,... više

240.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 3/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Vojvode Stepe 75m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu... više

215.000€ (2 866 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija... više

180.249€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/6 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 46,29 m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše... više

96.600€ (2 100 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova