Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1889 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN U NOVOGRADNJI, LASTAVICE-NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen,... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 6.0, 220m2, 950000 EUR

Dedinje, Beograd

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6 soba
  • 220m²

Vračar, Crveni krst, Loznička, 4.0, 119m2, 595000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više

595.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 6/6 spratova

Stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

133.000€ (1 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, centar - Vlajkovićeva, 121m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Vlajkovićeva 4.0, 121m2 (terasa + lođa 6m2), VPR/3, CG, telefon, interfon, video-nadzor, alarm, internet, dva podruma... više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • vp/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 147m2, 441000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119109, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

441.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 7/7 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 1.5, 45m2, 101835EUR

Brzeće, Kopaonik

Agencijski ID: 89954, IV/V, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. u ceni ukljuceno... više

101.835€ (2 263 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Palilula, Borča, Kikindska, 2.0, 55m2, 132000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova