Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Banjica - Paunova 77m2

Banjica, Voždovac, Beograd

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja,... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 8/12 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

STAN CUKARICA CERAK 76m2 , 2T , 140000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975,... više

140.000€ (1 842 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2.sprat

STARI GRAD CENTAR 36m2 , 135000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan u izgradnji 47.77 m², Obrenovac - 78.821€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

78.821€ (1 677 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Grocka, Boleč, Pavla Nikolića , 2.5, 96m2, 98000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

98.000€ (1 020 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²

PRODAJA, 3.0 RENOVIRAN STAN NA DORCOLU

Dorcol, Stari Grad, Beograd

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan na Starom gradu ! Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma, Danteova, 3.0, 48m2, 169000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116133, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno... više

169.000€ (3 520 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Trg Republike - Dobračina, 105m2

Trg Republike, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Trg Republike - Dobračina 3.0, 105m2 (terasa 4m2 + lođa 2m2), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetan trosoban salonac... više

577.500€ (5 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 210000 EUR

Farmaceutski Fakultet, Beograd

U mirnom naselju Stepa Stepanović, prelep stan na šestom spratu od sedam, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki... više

210.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova