Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više
249.000€ (3 661 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više
255.000€ (3 695 €/m²)
Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd
Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više
420.000€ (3 500 €/m²)
Karaburma, Beograd
Palilula, Karaburma - Pera Ćetkovića 2.0, 57m2, PR/3 Renoviran dvosoban stan (struja, voda, unutrašnja izolacija, aluminijumska stolarija... više
159.900€ (2 805 €/m²)
Gradska Bolnica, Beograd
Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više
205.000€ (2 562 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Prodaja stana Beograd, ZVEZDARA, MIRIJEVO, Rableova, UKNJIŽEN, useljiv odmah trosoban stan sa dve terase i dva mokra čvora, stambena zgrada,... više
170.000€ (1 868 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više
175.000€ (3 017 €/m²)
Sremčica , Čukarica, Beograd
Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više
124.000€ (1 746 €/m²)
Vojvode Vlahovića, Beograd
Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba... više
138.000€ (3 450 €/m²)
Šumice , Voždovac, Beograd
Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana... više
107.000€ (4 280 €/m²)
Autokomanda, Beograd
Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena... više
358.000€ (4 475 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više
329.664€ (3 398 €/m²)