Za upit stanova Beograd trg republike Beograd pronađeno 1385 oglasa

Savski venac, Centar, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada.... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Beograd, Palilula - Besni fok, odličan dvosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje

Padinska Skela, Beograd

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan... više

68.000€ (1 114 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 2/3 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - Prestige belongs in th

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 51m2 , 168000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Medlinska, 2.0, 51 m2, bez terase, II od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta,... više

168.000€ (3 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Murmanska, 3.0, 60m2, 210000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini... više

210.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

za ORDINACIJU, pp, kao investicija LUX ID#5692

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako... više

360.000€ (3 461 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • 1/4 spratova

Vojvođanska, jednosoban stan sa velikom terasom, novogradnja ID#1625

Ledine, Surčin, Beograd

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi... više

87.600€ (1 564 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Jove Ilića, , 4.0, 164m2, 580000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 116154, V/V, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Prelep duplex 164m2 u lepoj ulici na Vozdovcu. Uknjizen je na 123m2, a sa... više

580.000€ (3 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 164m²
  • 5/5 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 222000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

222.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

Surčin, Surčin (mesto), Vojvođanska, 1.5, 36m2, 130000EUR

Surčin (mesto), Beograd

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2.sprat