Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Predstavljamo BW Nova - atraktivnu stambenu zgradu u blizini Sava Promenade i linijskog parka sa jedinstvenim sadrzajima za sport i rekreaciju.... više
270.888€ (4 369 €/m²)
Topličin venac, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3.0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan... više
630.000€ (4 846 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131273, III/IV, lift, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan od38m2,+7m2 terasa,sastoji se od velike dnevne sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila... više
152.000€ (4 000 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više
485.000€ (2 461 €/m²)
Lekino Brdo, Beograd
Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više
183.500€ (3 008 €/m²)
Humska, Beograd
Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog... više
214.000€ (3 627 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više
90.000€ (2 571 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više
160.000€ (4 000 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više
1.265.000€ (4 454 €/m²)
Južni bulevar, Vračar, Beograd
2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više
242.000€ (4 245 €/m²)
Padinska Skela, Beograd
Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan... više
68.000€ (1 114 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više
950.000€ (8 119 €/m²)