Za upit stanova Beograd savski Venac pronađeno 195 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 27m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 0.5, 27m2 (terasa 3m2), 3/16, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju studio-garsonjera... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3/16 spratova

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 110m2 , 279000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više

279.000€ (2 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

Na prodaju trosoban stan u zgradi

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se moderan trosoban stan u prestižnoj zgradi "Libera", sa terasa koja gleda na glavni ulaz u TC "Galerija". Stan se nalazi na atraktivnoj... više

355.000€ (4 863 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 9/16 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 36m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1.0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36,41m²... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

PRODAJA, TROSOBAN STAN, BEOGRAD NA VODI, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.017.888€ (6 652 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 20.sprat

ODLICAN TROSOBAN STAN - BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

359.888€ (3 954 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

Savski venac, Dedinje - Koste Racina, 57m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Koste Racina 2.0, 57m2 (lođa 2m2), CG, 4/4, telefon, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan... više

280.000€ (4 912 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

BW NIKA , 2.0 STAN - USKORO USELJIV

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izvanredan stan u uskoro useljivoj zgradi visoke klase - BW Nika. Nekretnina je juzno orijentisana, pozicionirana u idealnom delu zgrade, sa... više

260.000€ (4 561 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 9.sprat

SAVSKI VENAC SENJAK 87m2 , T , 360000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više

360.000€ (4 137 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC EKONOMSKI FAKULTET 76m2 , (T) , 185000e

Ekonomski Fakultet, Savski Venac, Beograd

U PONUDI JE STAN KOJI FUNKCINISE KAO DUPLEX. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA. BLIZINA BROGRADA NA VODI, SAVSKOG TRGA, SLAVIJE,... više

185.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova