Za upit stanova Beograd savski Venac pronađeno 195 oglasa

IZVANREDAN 3.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

301.888€ (4 192 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5.sprat

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka, 102m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4.0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan... više

415.000€ (4 068 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 4/5 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 74m2 , T , 425000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 3.0, 73.73 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, cg, 2 lifta,... više

425.000€ (5 743 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

SAVSKI VENAC AUTOKOMANDA 71m2 , 2T , 265000e

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više

265.000€ (3 732 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Visoko prizemlje.sprat

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

LUKSUZAN 4.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

421.888€ (3 980 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

EKSKLUZIVAN 4.0 STAN - BW SENSA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Sensa, pozicionirana je u okviru Elements kompleksa, u blizini Kule Beograd, TC Galerija, kulturnog centra Lozionica, nove zelene pijace... više

630.000€ (5 121 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 6.sprat

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

BW BONACA – 4.0, PREMIUM STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd... više

747.888€ (5 157 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 5.sprat