Za upit stanova Beograd savski Venac pronađeno 195 oglasa

Vidikovac, Vidikovački venac, 106m2, terasa, lođa ID#1543

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više

235.000€ (2 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 6/7 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena... više

240.000€ (2 608 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 9/11 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 219000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

219.000€ (1 840 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

Centar, 2.0, sa dva parking mesta

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj... više

290.000€ (3 152 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/7 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 48m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 110m2 , 2L , 285000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više

285.000€ (2 590 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 3.sprat

kvalitetna gradnja, odlican raspored renoviran ID#4945

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo... više

165.000€ (1 987 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova