Za upit stanova Beograd novogradnja pronađeno 493 oglasa

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 45m2, 55000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 6955, PR/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. GREJNE POVRSINE 37 M +TERASA... više

55.000€ (1 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miodraga Živanova , 1.5, 37m2, 122400EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova... više

122.400€ (3 308 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Prostran četvoroiposoban stan u modernoj novogradnji u srcu Zemuna

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara... više

319.385€ (2 753 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 116m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 86m2, 440000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

440.000€ (5 116 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/8 spratova

VRACAR CRVENI KRST 83m2 , T , 399000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet,... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Aria, 4.0, 109m2, 535000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više

535.000€ (4 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 8/21 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Milića od Mačve, 5.0, 190m2, 320000 EUR

Mirijevo, Beograd

Petosoban stan od 190,48 m2 u prizemlju zgrade plus 40 m2 suterenskih ( podrumskim ) prostorija. Stan se sastoji od 2 veće i 2 manje spavaće... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 5 soba
  • 190m²

Grocka, Kaluđerica, Zage Malivuk, 3.0, 79m2, 145000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 128409, II/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava. Zvezdara, Uknjizen 3 soban stan Stan... više

145.000€ (1 835 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Vojvode Stepe, 5.0, 130m2, 280000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakulteta Dupleks,... više

280.000€ (2 153 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 3.sprat

Voždovac, Banjica, Banjički put, 1.5, 38m2, 96450EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 128463, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji,... više

96.450€ (2 538 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Pećska, 5.0, 118m2, 320000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Komforan, potpuno renoviran stanu zgradi novije gradnje, uređen kao poslovni prostor, dupleks - na prvom nivou nalazi se boravak, dve sobe,... više

320.000€ (2 711 €/m²)

  • 5 soba
  • 118m²
  • 6/6 spratova