Za upit stanova Beograd id pronađeno 1772 oglasa

VOZDOVAC VOZDOVAC 132m2 , 2T , 338000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata,... više

338.000€ (2 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 131000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više

131.000€ (3 638 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 34 86m2 , T , 279000e

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 34, Bulevar Zorana Djindjica, 3.0 (adaptabilan u 4.0), 86 m2 sa terasom, VPR od V... više

279.000€ (3 244 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa)

Krunska, Beograd

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG,... više

219.000€ (3 369 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 6/6 spratova

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 61m2 , 2T , 205000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

205.000€ (3 360 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 2.0, 59m2, 215000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prodaje se potpuno opremljen, dvosoban stan na četvrtom spratu, u zgradi kvalitetne, novije gradnje, u ulici Dimitrija Tucovića. Sastoji se... više

215.000€ (3 644 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/8 spratova

VRACAR CVETNI TRG 86m2 , T , 320000e

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

ZEMUN PRVOMAJSKA 86m2 , 199000e

Prvomajska, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

199.000€ (2 313 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

HRAM,Luksuzna novogradnja na top lokaciji

Hram, Vračar, Beograd

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja.Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod... više

679.000€ (5 183 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat