Za upit stanova Beograd id pronađeno 1772 oglasa

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

STARI GRAD CENTAR 77m2 , L , 385000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC BULEVAR OSLOBODJENJA 33m2 , (FB) , 129000e

Bulevar Oslobodjenja, Vozdovac, Beograd

U mirnom okruženju bez buke.Na odličnoj lokaciji, sa blizinom više fakulteta, inrastrukturalno odličan. Vrlo interesantan kao investicija jer... više

129.000€ (3 909 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 4.sprat

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan četvorosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića124m2 (116m2 grejne + 8m2 terase i lođe), TA, 2/4, trostrano orijentisan Na prodaju četvorosoban... više

310.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/4 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 100000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

100.000€ (2 083 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

PRODAJA, 3.0 STANA U NASELJU VOJVODE VLAHOVICA

Vojvode Vlahovica, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan od 40m2 u naselju Vojvode Vlahovica. Stan ima odlican raspored sa dve spavace sobe, dnevnom sobom, kuhinjom i kupatilom.... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • 5.sprat

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 176m2 , 2T , 450000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Esad Pasina, 4.0 (adaptibilan u 5.0), 176 m2 sa dve terase, II, III i IV od IV sprata, tripleks,... više

450.000€ (2 556 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 2.sprat

Palilula, Profesorska Kolonija - Ilirska 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana.... više

205.000€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/1 spratova

PALILULA PROFESORSKA KOLONIJA 83m2 , 2T , 237500e

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Mise Vujica, 3.0, 83 m2 sa terasom i lodjom, III od III sprata, podno grejanje,... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3.sprat

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova