Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.0, 56m2, 168000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara, 73m2

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3.0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska , 2.5, 74m2, 259000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 69161, PR/V, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 82m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 9/15 spratova

Dedinje, 3, 0, 98m2 ID#1600

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije:... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Zemun, Gornji grad - Banatska, 92m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Banatska 4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2... više

249.000€ (2 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska, 28m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju,... više

120.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 192m2, 465000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

465.000€ (2 421 €/m²)

  • 3 soba
  • 192m²
  • 2.sprat

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 1.0, 27m2, 73500 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje,... više

73.500€ (2 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza), 93m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza) 3.0, 93m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se... više

297.600€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 3/3 spratova