Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1588 oglasa

Dvosoban stan 47.19m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 94.380€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

94.380€ (2 008 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 59m2, 135700 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

135.700€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 3.0, 125m2, 478502EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119107, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

478.502€ (3 828 €/m²)

  • 3 soba
  • 125m²
  • 7/7 spratova

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 110m2, 415000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Četvorosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija kod Vukovog spomenika. Stan čine veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5/7 spratova

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 1.0, 33m2, 84000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

84.000€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 5.0, 165m2, 790000 EUR

Blok 65, Beograd

Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i... više

790.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 11.sprat

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska, 65m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na... više

280.000€ (4 307 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

- stari grad sf 2662

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se trosoban stan u Šantićevoj ulici. Struktura: dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva mokra čvora, u svakoj prostoriji Fujitsy inverter... više

330.000€ (5 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan 117.23m², PK, Rvati, Obrenovac – 211.014€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

2.111.014€ (18 042 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 130000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri... više

130.000€ (3 170 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova