Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd
Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana... više
170.000€ (3 400 €/m²)
Hala Pionir, Palilula, Beograd
Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima.... više
237.500€ (3 492 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 120831, V/V, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, stambena zgrada. Светао и стилски... više
191.000€ (4 340 €/m²)
Vracar, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Sredacka, 3.5, 95 m2 sa terasom, III od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, uknjizen... više
284.000€ (2 989 €/m²)
Petlovo Brdo, Beograd
Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne... više
208.000€ (1 808 €/m²)
Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više
259.900€ (3 208 €/m²)
Centar, Beograd
Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju.... više
120.000€ (1 904 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 106757, VIII/IX, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Retko u ponudi, u strogom centru... više
880.000€ (3 651 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više
171.600€ (2 200 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan... više
278.000€ (2 044 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, tavan,... više
149.900€ (1 998 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više
138.000€ (3 729 €/m²)