Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1587 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130617, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Vračar, Čubura, , 3.0, 82m2, 390000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131423, V/V, lift(2), terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. U neposrednoj blizini Cuburskog parka, u mirnoj i tihoj ulici,... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Marijane Gregoran, 3.0, 49m2+6m2+20m2, 5/5

Karaburma, Palilula, Beograd

Karaburma, Marijane Gregoran, trosoban dupleks, uknjižen na 49m2, mereno sa dve terase i potkrovljem ukupno 75m2. Na petom je spratu od pet,... više

165.000€ (3 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Beograd, Voždovac- Braće Jerković, 2.0, 49m2

Braće Jerković, Beograd

Beograd, Voždovac- Braće Jerković Braće Jerkovića 2.0, 49m2 Na prodaju stan u naselju Braće Jerković, na visokom prizemlju stambene zgrade.... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²

Lux stan u Belvilu 106kvm ID#25416

Belville, Novi Beograd, Beograd

Izuzetan trosoban stan koji pruža savršen komfor i luksuz. Stan ima dva kupatila, veliku vešernicu i garderober što stanu doprinosi organizovaniji... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 50m2, 116254e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

116.254€ (2 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

- savski venac sf 2496

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2, 4/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisangaražno mesto. Luks novogradnja u izgradnji. Gradnja... više

500.500€ (3 850 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 4/4 spratova

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

Stari Grad, Knez Mihajlova - Zmaj Jovina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

2.0, 62m2(terasa 8m2), 9/9, CG, lift, LUX, interfon, internet, klima, ktv Zmaj Jovina, kao pešačka zona, nalazi se u zakonom zaštićenoj ambijentalnoj... više

389.000€ (6 274 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 9/9 spratova