Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1587 oglasa

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 4.0, 124m2, 410000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija... više

410.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/5 spratova

BW DIVA – LUKSUZAN CETVOROSOBAN STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

380.888€ (4 232 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 6.sprat

DVOSTRANO ORIJENTISAN 3.0 STAN-BW QUEENS RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Queens Park Residences - novu zgradu u okviru projekta Beograd na vodi. Ovaj stambeno-poslovni objekat nalazi se u trecem... više

602.888€ (4 275 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 8.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN, MEDAKOVIC, ZVEZDARA

Medakovic, Zvezdara, Beograd

Prodajemo stan na Medakovicu 3, na opstini Zvezdara. Stan je renoviran, prodaje se u izvornom stanju, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost... više

169.000€ (1 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • 3.sprat

Savski venac, Mostarska petlja, Maleska, 2.0, 38m2, 167000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 119346, I/III, klima, telefon, uknjizen, renoviran, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se renoviran dvosoban stan... više

167.000€ (4 394 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 128m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 5.0, 128m2 (dve terase 9m2), 6/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

485.830€ (3 795 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 128m²
  • 6/8 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 39.80m2, III sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

127.500€ (3 269 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 49m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Jelene Ćetković, 55m2, 3.0, 4/4, uknj

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Hilandarska, Jelene Ćetković, trosoban stan od 58m2, uknjižen na 55m2 plus terasa 3m2. Stan na četvrtom spratu od četiri, u predratnoj... više

285.000€ (5 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Tašmajdan, Ilije Garašanina, 4.0, 120m2, 526000 EUR

Tašmajdan, Beograd

Kompletno renoviran stan na izuzetnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, lako adaptibilan u dve stambene jedinice. Dva parking mesta u dvorištu... više

526.000€ (4 383 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 2/7 spratova

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića, 65m2

Zvezdarska padina, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska padina - Živka Davidovića 3.0, 65m2 (terasa 7m2), 1/2, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi renoviran trosoban stan... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova