Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1587 oglasa

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 215000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

GARAZNO MESTO, PO CENI OD 30.000 EUR-a. Agent prodaje: Renata 060/1470-111 HODNIK,DNEVNI BORAVAK,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA 4/6 JOVE... više

215.000€ (4 056 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

STARI GRAD DORCOL 148m2 , 900000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više

900.000€ (6 081 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 1.sprat

Novi Lux stan 104m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više

178.160€ (1 713 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Stari grad, Jelene Ćetković, 55m2, 3.0, 4/4, uknj

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Hilandarska, Jelene Ćetković, trosoban stan od 58m2, uknjižen na 55m2 plus terasa 3m2. Stan na četvrtom spratu od četiri, u predratnoj... više

285.000€ (5 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Tašmajdan, Ilije Garašanina, 4.0, 120m2, 526000 EUR

Tašmajdan, Beograd

Kompletno renoviran stan na izuzetnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, lako adaptibilan u dve stambene jedinice. Dva parking mesta u dvorištu... više

526.000€ (4 383 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 2/7 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 110m2 , 2L , 285000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više

285.000€ (2 590 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 3.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 87m2, 460000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 99053, XI/XVI, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. U novoizgradjenoj zgradi popularne... više

460.000€ (5 287 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 11/16 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, odličan stan 111m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe,... više

197.000€ (1 774 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 111m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar, 68m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar 3.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi održavan, trosoban... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića, 88m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3.0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj... više

185.000€ (2 102 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/4 spratova

STARI GRAD CENTAR 108m2 , 2T , 465000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta... više

465.000€ (4 305 €/m²)

  • 5 soba
  • 108m²
  • 3.sprat