Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1595 oglasa

Vračar, Čubura, Sazonova, 4.0, 97m2, 485000 EUR

Čubura, Beograd

Izvanredan, nov, neuseljavan stan u vrlo kvalitetnoj, luksuznoj zgradi useljenoj krajem 2023. godine, čije su karakteristike veoma kvalitetni... više

485.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Vračar, Beograđanka, Svetozara Markovića, 4.0, 84m2, 475000EUR

Beograđanka, Beograd

Agencijski ID: 130490, II/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan cetvorosoban... više

475.000€ (5 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

236.245€ (2 715 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 2/6 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 0.5, 28m2, 195000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

195.000€ (6 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/16 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

Trosobni stanovi 64.81m² - 67.79m² | Obrenovac (CENTAR) - 129.620€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više

129.620€ (2 025 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • .sprat

VRACAR CRVENI KRST 160m2 , T , 590000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića, 134m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

550.000€ (4 104 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 134m²
  • 12/12 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Slobodana Jovanovića, 3.0, 71m2, 200000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 96539, I/, terasa, uknjizen. Fenomenalan i prostran stan u Visnjickoj Banji, smesten u mirnom i prijatnom okruzenju. Stan se... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1.sprat