Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Izvanredan stan u uskoro useljivoj zgradi visoke klase - BW Nika. Nekretnina je juzno orijentisana, pozicionirana u idealnom delu zgrade, sa... više
260.000€ (4 561 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Agencijski ID: 91795, II/III, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada na najvisoj koti Kosutnjaka sa fenomalnim... više
460.000€ (3 129 €/m²)
Veliki Mokri Lug, Beograd
Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više
134.090€ (2 530 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift,... više
399.000€ (5 465 €/m²)
Krunska, Beograd
Prodaje se dvosoban stan na četvrtom spratu od šest, u dobro održavanoj zgradi, u blizini Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici. Sastoji se... više
324.000€ (6 000 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja,... više
120.000€ (1 904 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Medlinska, 2.0, 51 m2, bez terase, II od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta,... više
168.000€ (3 294 €/m²)
Gradska Bolnica, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Gradska bolnica, Cingrijina, 4.0, 104 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više
348.000€ (3 346 €/m²)
Filmski Grad, Čukarica, Beograd
4.5, 135m2 (tri terase), triplex, CG/gas, interfon, internet, klima, KTV Ulica Stevana Luburića nalazi se između naselja Cerak i Filmski grad,... više
330.000€ (2 444 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više
117.000€ (3 000 €/m²)
Lekino Brdo, Beograd
Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više
183.500€ (3 008 €/m²)
Lekino Brdo, Beograd
159.850€ (3 475 €/m²)