Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

PRODAJA, 2.0 ADAPTIBILAN STAN, CUKARICKA PADINA

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih... više

180.000€ (2 903 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 168000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

NOVO NASELJE , ODLIČAN TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101382. CENA STANA JE 158.000E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se odličan stan... više

168.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Zemun, Sava Kovačević - Mića Radakovića, 62m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Zemun, Sava Kovačević - Mića Radakovića 2.0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan... više

207.500€ (3 346 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/12 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/7 spratova

- vodzovac sf 2544

Vojvode Stepe, Voždovac, Beograd

Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% više

477.000€ (4 147 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 11.sprat

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova, 45m2

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban... više

150.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • vp.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 257550€

Telep, Novi Sad

Fantastična urbana vila vrhunskog kvaliteta i dizajna, gde svaki stan ima u ceni 2 parking mesta i sopstvenu ostavu na svom spratu. Jedan stan,... više

257.550€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska, 60m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine... više

225.000€ (3 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • vp/3 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

85.383€ (2 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

72.982€ (2 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

199.657€ (2 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • /3 spratova

GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 132000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

132.000€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3.sprat