Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

43.890€ (1 995 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

128.340€ (1 887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 274500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101112. CENA 274500e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju veoma prostran i komforan stan sa odličnim rasporedom, idealan... više

274.500€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića, 92m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3.5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

420.000€ (4 565 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 8/8 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, BELVIL, NOVI BEOGRAD

Belvil, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

Investicija koja se ne propušta – jednosoban stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Širi centar, Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.850€ (1 773 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Grocka, Leštane, Dusana Petrovica Saneta, 1.0, 30m2, 51000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj... više

51.000€ (1 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Zvezdara, Mirijevo, Rudi Čajaveca, 2.5, 70m2, 133000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 124073, VPR/V, lift, terasa. Odmah useljiv, atraktivan veoma svetao stan, 48m grejne povrsine, 22m terasa koja nije u papirima.... više

133.000€ (1 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova

Stanovi u izgradnji - GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 3/7 spratova